Poule Navigatie

Wedstrijdschema: alle teams | 2007/2008 KNVB F-pup (voorjaar) 2e klasse 215 Ical export

Afdrukken  

  Datum Aanvang Aanwezig Thuisteam       Uitteam Uitslag Wedstrijdverslag
26.01.2008 10:00 - SC Helmondia F5 - Bruheze F6 2 - 3 Wedstrijdverslag
events.png 26.01.2008 10:15 - Someren F13 - NWC F10 0 - 5 Wedstrijdverslag
26.01.2008 10:15 - NWC F11 - Milheezer Boys F3 2 - 3 Wedstrijdverslag
26.01.2008 10:15 - ZSV F8 - ONDO F4 1 - 10 Wedstrijdverslag
26.01.2008 10:30 - Rood Wit '62 F12 - Ysselsteyn F4 4 - 0 Wedstrijdverslag
26.01.2008 10:30 - MULO F8 - RKPVV F3 2 - 4 Wedstrijdverslag
events.png 16.02.2008 10:15 - NWC F10 - Rood Wit '62 F12 4 - 0 Wedstrijdverslag
16.02.2008 11:30 - Ysselsteyn F4 - NWC F11 1 - 2 Wedstrijdverslag
16.02.2008 13:00 - ONDO F4 - SC Helmondia F5 4 - 3 Wedstrijdverslag
16.02.2008 13:00 - Milheezer Boys F3 - RKPVV F3 3 - 3 Wedstrijdverslag
16.02.2008 13:00 - Bruheze F6 - Someren F13 1 - 2 Wedstrijdverslag
16.02.2008 13:00 - ZSV F8 - MULO F8 4 - 1 Wedstrijdverslag
events.png 23.02.2008 10:15 - NWC F11 - NWC F10 3 - 4 Wedstrijdverslag
23.02.2008 13:00 - RKPVV F3 - Ysselsteyn F4 6 - 0 Wedstrijdverslag
23.02.2008 13:00 - Rood Wit '62 F12 - Bruheze F6 7 - 0 Wedstrijdverslag
23.02.2008 13:00 - Someren F13 - ONDO F4 2 - 1 Wedstrijdverslag
23.02.2008 13:00 - MULO F8 - Milheezer Boys F3 0 - 3 Wedstrijdverslag
09.04.2008 14:00 - SC Helmondia F5 - ZSV F8 4 - 3 Wedstrijdverslag
01.03.2008 10:15 - Bruheze F6 - NWC F11 0 - 4 Wedstrijdverslag
01.03.2008 13:00 - ONDO F4 - Rood Wit '62 F12 1 - 1 Wedstrijdverslag
01.03.2008 13:00 - Ysselsteyn F4 - Milheezer Boys F3 0 - 3 Wedstrijdverslag
24.04.2008 20:30 - ZSV F8 - Someren F13 2 - 0 Wedstrijdverslag
03.05.2008 11:00 - SC Helmondia F5 - MULO F8 0 - 3 Wedstrijdverslag
events.png 03.05.2008 11:15 - NWC F10 - RKPVV F3 1 - 4 Wedstrijdverslag
08.03.2008 10:15 - NWC F11 - ONDO F4 1 - 4 Wedstrijdverslag
events.png 08.03.2008 11:00 - Milheezer Boys F3 - NWC F10 2 - 1 Wedstrijdverslag
08.03.2008 13:00 - Someren F13 - SC Helmondia F5 1 - 9 Wedstrijdverslag
08.03.2008 13:00 - RKPVV F3 - Bruheze F6 3 - 0 Wedstrijdverslag
08.03.2008 13:00 - Rood Wit '62 F12 - ZSV F8 2 - 3 Wedstrijdverslag
08.03.2008 13:00 - MULO F8 - Ysselsteyn F4 2 - 0 Wedstrijdverslag
events.png 15.03.2008 10:15 - NWC F10 - Ysselsteyn F4 6 - 1 Wedstrijdverslag
15.03.2008 10:15 - ZSV F8 - NWC F11 9 - 1 Wedstrijdverslag
15.03.2008 13:00 - ONDO F4 - RKPVV F3 1 - 5 Wedstrijdverslag
15.03.2008 13:00 - SC Helmondia F5 - Rood Wit '62 F12 2 - 3 Wedstrijdverslag
15.03.2008 13:00 - Bruheze F6 - Milheezer Boys F3 1 - 3 Wedstrijdverslag
15.03.2008 13:00 - Someren F13 - MULO F8 6 - 4 Wedstrijdverslag
22.03.2008 13:00 - Ysselsteyn F4 - Bruheze F6 4 - 2 Wedstrijdverslag
29.03.2008 10:15 - NWC F11 - SC Helmondia F5 3 - 1 Wedstrijdverslag
events.png 29.03.2008 10:30 - MULO F8 - NWC F10 2 - 2 Wedstrijdverslag
29.03.2008 13:00 - RKPVV F3 - ZSV F8 9 - 3 Wedstrijdverslag
29.03.2008 13:00 - Rood Wit '62 F12 - Someren F13 7 - 1 Wedstrijdverslag
29.03.2008 13:00 - Milheezer Boys F3 - ONDO F4 2 - 0 Wedstrijdverslag
events.png 05.04.2008 11:15 - Bruheze F6 - NWC F10 0 - 6 Wedstrijdverslag
05.04.2008 11:15 - Someren F13 - NWC F11 3 - 3 Wedstrijdverslag
05.04.2008 14:00 - ONDO F4 - Ysselsteyn F4 6 - 1 Wedstrijdverslag
05.04.2008 14:00 - Rood Wit '62 F12 - MULO F8 2 - 1 Wedstrijdverslag
05.04.2008 14:00 - SC Helmondia F5 - RKPVV F3 4 - 2 Wedstrijdverslag
05.04.2008 14:00 - ZSV F8 - Milheezer Boys F3 1 - 6 Wedstrijdverslag
12.04.2008 11:15 - NWC F11 - Rood Wit '62 F12 0 - 0 Wedstrijdverslag
events.png 12.04.2008 11:15 - NWC F10 - ONDO F4 2 - 10 Wedstrijdverslag
12.04.2008 14:00 - Milheezer Boys F3 - SC Helmondia F5 5 - 5 Wedstrijdverslag
12.04.2008 14:00 - Bruheze F6 - MULO F8 3 - 4 Wedstrijdverslag
12.04.2008 14:00 - Ysselsteyn F4 - ZSV F8 5 - 1 Wedstrijdverslag
12.04.2008 14:00 - RKPVV F3 - Someren F13 2 - 4 Wedstrijdverslag
19.04.2008 11:00 - SC Helmondia F5 - Ysselsteyn F4 10 - 0 Wedstrijdverslag
19.04.2008 11:15 - Someren F13 - Milheezer Boys F3 3 - 1 Wedstrijdverslag
19.04.2008 11:30 - MULO F8 - NWC F11 1 - 5 Wedstrijdverslag
19.04.2008 11:30 - ONDO F4 - Bruheze F6 3 - 2 Wedstrijdverslag
19.04.2008 11:30 - Rood Wit '62 F12 - RKPVV F3 0 - 0 Wedstrijdverslag
events.png 19.04.2008 12:30 - ZSV F8 - NWC F10 3 - 4 Wedstrijdverslag
22.04.2008 20:30 - Ysselsteyn F4 - Someren F13 1 - 8 Wedstrijdverslag
26.04.2008 11:15 - NWC F10 - SC Helmondia F5 0 - 3 Wedstrijdverslag
26.04.2008 11:15 - Bruheze F6 - ZSV F8 3 - 5 Wedstrijdverslag
26.04.2008 11:30 - ONDO F4 - MULO F8 4 - 0 Wedstrijdverslag
26.04.2008 12:00 - RKPVV F3 - NWC F11 3 - 2 Wedstrijdverslag
28.04.2008 12:00 - Milheezer Boys F3 - Rood Wit '62 F12 0 - 0 Wedstrijdverslag