Poule Navigatie

Wedstrijdschema: alle teams | 2013/2014 KNVB B-jun (najaar) 3e klasse 202 Ical export

Afdrukken  

  Datum Aanvang Aanwezig Thuisteam       Uitteam Uitslag Wedstrijdverslag
07.09.2013 14:30 - Neerkandia B1 - Oranje Zwart (H) B1 5 - 2 Wedstrijdverslag
07.09.2013 14:30 - Lierop B1 - Someren JO17-3 4 - 1 Wedstrijdverslag
07.09.2013 14:30 - Rood Wit '62 B2 - Milheezer Boys B1 4 - 2 Wedstrijdverslag
07.09.2013 14:30 - MULO B2 - ONDO B1 1 - 2 Wedstrijdverslag
07.09.2013 14:30 - ZSV JO17-2 - HVV Helmond B1 1 - 7 Wedstrijdverslag
14.09.2013 15:00 - Milheezer Boys B1 - ZSV JO17-2 12 - 0 Wedstrijdverslag
14.09.2013 15:00 - Oranje Zwart (H) B1 - Rood Wit '62 B2 1 - 5 Wedstrijdverslag
14.09.2013 15:00 - HVV Helmond B1 - MULO B2 6 - 0 Wedstrijdverslag
events.png 14.09.2013 15:00 - NWC JO17-3 - Lierop B1 1 - 2 Wedstrijdverslag
14.09.2013 15:00 - Someren JO17-3 - Neerkandia B1 1 - 2 Wedstrijdverslag
21.09.2013 14:30 - Neerkandia B1 - NWC JO17-3 4 - 2 Wedstrijdverslag
21.09.2013 14:30 - Lierop B1 - ONDO B1 3 - 7 Wedstrijdverslag
21.09.2013 14:30 - MULO B2 - Milheezer Boys B1 1 - 4 Wedstrijdverslag
21.09.2013 14:30 - ZSV JO17-2 - Rood Wit '62 B2 1 - 3 Wedstrijdverslag
21.09.2013 14:30 - Someren JO17-3 - Oranje Zwart (H) B1 5 - 10 Wedstrijdverslag
events.png 28.09.2013 15:00 - NWC JO17-3 - Someren JO17-3 4 - 0 Wedstrijdverslag
28.09.2013 15:00 - ONDO B1 - Neerkandia B1 1 - 3 Wedstrijdverslag
28.09.2013 15:00 - Oranje Zwart (H) B1 - ZSV JO17-2 2 - 2 Wedstrijdverslag
28.09.2013 15:00 - Rood Wit '62 B2 - MULO B2 2 - 0 Wedstrijdverslag
28.09.2013 15:00 - HVV Helmond B1 - Lierop B1 6 - 2 Wedstrijdverslag
events.png 05.10.2013 15:00 - NWC JO17-3 - Oranje Zwart (H) B1 2 - 2 Wedstrijdverslag
05.10.2013 15:00 - Neerkandia B1 - HVV Helmond B1 2 - 2 Wedstrijdverslag
05.10.2013 15:00 - Lierop B1 - Milheezer Boys B1 3 - 6 Wedstrijdverslag
05.10.2013 15:00 - MULO B2 - ZSV JO17-2 1 - 1 Wedstrijdverslag
05.10.2013 15:00 - Someren JO17-3 - ONDO B1 2 - 7 Wedstrijdverslag
events.png 26.10.2013 14:30 - ONDO B1 - NWC JO17-3 7 - 2 Wedstrijdverslag
26.10.2013 14:30 - Milheezer Boys B1 - Neerkandia B1 0 - 12 Wedstrijdverslag
26.10.2013 14:30 - Oranje Zwart (H) B1 - MULO B2 3 - 3 Wedstrijdverslag
26.10.2013 14:30 - Rood Wit '62 B2 - Lierop B1 1 - 3 Wedstrijdverslag
26.10.2013 14:30 - HVV Helmond B1 - Someren JO17-3 5 - 3 Wedstrijdverslag
02.11.2013 15:00 - NWC JO17-3 - HVV Helmond B1 0 - 4 Wedstrijdverslag
02.11.2013 15:00 - Neerkandia B1 - Rood Wit '62 B2 7 - 1 Wedstrijdverslag
02.11.2013 15:00 - Lierop B1 - ZSV JO17-2 5 - 1 Wedstrijdverslag
02.11.2013 15:00 - ONDO B1 - Oranje Zwart (H) B1 8 - 1 Wedstrijdverslag
02.11.2013 15:00 - Someren JO17-3 - Milheezer Boys B1 3 - 2 Wedstrijdverslag
events.png 07.12.2013 14:30 - Milheezer Boys B1 - NWC JO17-3 3 - 3 Wedstrijdverslag
07.12.2013 14:30 - Rood Wit '62 B2 - Someren JO17-3 _ - _ Voorbeschouwing
07.12.2013 14:30 - MULO B2 - Lierop B1 0 - 5 Wedstrijdverslag
14.12.2013 14:30 - HVV Helmond B1 - ONDO B1 4 - 1 Wedstrijdverslag
21.12.2013 14:30 - ZSV JO17-2 - Neerkandia B1 0 - 5 Wedstrijdverslag
events.png 16.11.2013 14:30 - NWC JO17-3 - Rood Wit '62 B2 3 - 0 Wedstrijdverslag
16.11.2013 15:00 - Neerkandia B1 - MULO B2 4 - 0 Wedstrijdverslag
16.11.2013 15:00 - ONDO B1 - Milheezer Boys B1 3 - 2 Wedstrijdverslag
16.11.2013 15:00 - HVV Helmond B1 - Oranje Zwart (H) B1 11 - 1 Wedstrijdverslag
16.11.2013 15:00 - Someren JO17-3 - ZSV JO17-2 2 - 0 Wedstrijdverslag
events.png 23.11.2013 15:00 - ZSV JO17-2 - NWC JO17-3 1 - 4 Wedstrijdverslag
23.11.2013 15:00 - Lierop B1 - Oranje Zwart (H) B1 _ - _ Voorbeschouwing
23.11.2013 15:00 - Milheezer Boys B1 - HVV Helmond B1 2 - 2 Wedstrijdverslag
23.11.2013 15:00 - Rood Wit '62 B2 - ONDO B1 2 - 2 Wedstrijdverslag
23.11.2013 15:00 - MULO B2 - Someren JO17-3 1 - 2 Wedstrijdverslag
events.png 30.11.2013 14:30 - NWC JO17-3 - MULO B2 4 - 1 Wedstrijdverslag
30.11.2013 15:00 - Neerkandia B1 - Lierop B1 4 - 4 Wedstrijdverslag
30.11.2013 15:00 - ONDO B1 - ZSV JO17-2 5 - 0 Wedstrijdverslag
30.11.2013 15:00 - Oranje Zwart (H) B1 - Milheezer Boys B1 _ - _ Voorbeschouwing
30.11.2013 15:00 - HVV Helmond B1 - Rood Wit '62 B2 1 - 1 Wedstrijdverslag