Poule Navigatie

Wedstrijdschema: alle teams | 2009/2010 KNVB F-pup (najaar) 2e klasse 216 Ical export

Afdrukken  

  Datum Aanvang Aanwezig Thuisteam       Uitteam Uitslag Wedstrijdverslag
05.09.2009 11:15 - ZSV F6 - Neerkandia F5 6 - 0 Wedstrijdverslag
05.09.2009 14:00 - SV Brandevoort F6 - Milheezer Boys F3 1 - 5 Wedstrijdverslag
05.09.2009 14:00 - Someren F8 - ASV '33 F4 _ - _ Voorbeschouwing
24.10.2009 11:15 - MULO F8 - Rood Wit '62 F11 5 - 0 Wedstrijdverslag
events.png 24.10.2009 11:30 - Olympia Boys F2 - NWC F11 8 - 1 Wedstrijdverslag
events.png 12.09.2009 11:15 - NWC F11 - SV Brandevoort F6 5 - 4 Wedstrijdverslag
12.09.2009 11:15 - Neerkandia F5 - ONDO F4 0 - 7 Wedstrijdverslag
12.09.2009 11:15 - ASV '33 F4 - MULO F8 10 - 0 Wedstrijdverslag
12.09.2009 14:00 - Rood Wit '62 F11 - Olympia Boys F2 5 - 5 Wedstrijdverslag
12.09.2009 14:00 - Milheezer Boys F3 - ZSV F6 1 - 7 Wedstrijdverslag
19.09.2009 11:15 - SV Brandevoort F6 - Rood Wit '62 F11 2 - 4 Wedstrijdverslag
19.09.2009 11:15 - MULO F8 - Someren F8 _ - _ Voorbeschouwing
events.png 19.09.2009 11:15 - ZSV F6 - NWC F11 11 - 1 Wedstrijdverslag
19.09.2009 11:15 - ONDO F4 - Milheezer Boys F3 8 - 1 Wedstrijdverslag
19.09.2009 14:00 - Olympia Boys F2 - ASV '33 F4 0 - 8 Wedstrijdverslag
events.png 26.09.2009 11:15 - NWC F11 - ONDO F4 1 - 8 Wedstrijdverslag
26.09.2009 11:15 - Rood Wit '62 F11 - ZSV F6 1 - 12 Wedstrijdverslag
26.09.2009 11:15 - Someren F8 - Olympia Boys F2 2 - 2 Wedstrijdverslag
26.09.2009 14:00 - Milheezer Boys F3 - Neerkandia F5 5 - 3 Wedstrijdverslag
26.09.2009 14:00 - ASV '33 F4 - SV Brandevoort F6 8 - 0 Wedstrijdverslag
03.10.2009 11:15 - ONDO F4 - Rood Wit '62 F11 2 - 1 Wedstrijdverslag
03.10.2009 11:15 - SV Brandevoort F6 - Someren F8 0 - 0 Wedstrijdverslag
03.10.2009 11:15 - ZSV F6 - ASV '33 F4 1 - 2 Wedstrijdverslag
events.png 03.10.2009 13:15 - Neerkandia F5 - NWC F11 4 - 5 Wedstrijdverslag
03.10.2009 14:00 - Olympia Boys F2 - MULO F8 0 - 2 Wedstrijdverslag
10.10.2009 11:15 - MULO F8 - SV Brandevoort F6 10 - 0 Wedstrijdverslag
10.10.2009 11:15 - Rood Wit '62 F11 - Neerkandia F5 4 - 1 Wedstrijdverslag
10.10.2009 11:15 - Someren F8 - ZSV F6 0 - 9 Wedstrijdverslag
events.png 10.10.2009 11:15 - NWC F11 - Milheezer Boys F3 9 - 0 Wedstrijdverslag
10.10.2009 14:00 - ASV '33 F4 - ONDO F4 4 - 0 Wedstrijdverslag
17.10.2009 11:15 - ONDO F4 - Someren F8 8 - 0 Wedstrijdverslag
17.10.2009 11:15 - ZSV F6 - MULO F8 3 - 1 Wedstrijdverslag
17.10.2009 11:15 - SV Brandevoort F6 - Olympia Boys F2 0 - 2 Wedstrijdverslag
17.10.2009 14:00 - Milheezer Boys F3 - Rood Wit '62 F11 2 - 4 Wedstrijdverslag
17.10.2009 14:00 - Neerkandia F5 - ASV '33 F4 2 - 8 Wedstrijdverslag
07.11.2009 10:00 - Rood Wit '62 F11 - NWC F11  -  Voorbeschouwing
07.11.2009 10:15 - Someren F8 - Neerkandia F5 1 - 3 Wedstrijdverslag
07.11.2009 10:30 - Olympia Boys F2 - ZSV F6 0 - 10 Wedstrijdverslag
07.11.2009 10:30 - ASV '33 F4 - Milheezer Boys F3 4 - 2 Wedstrijdverslag
05.12.2009 10:15 - MULO F8 - ONDO F4 _ - _ Voorbeschouwing
14.11.2009 10:15 - NWC F11 - ASV '33 F4 0 - 4 Wedstrijdverslag
14.11.2009 13:00 - Neerkandia F5 - MULO F8 9 - 1 Wedstrijdverslag
14.11.2009 13:00 - ZSV F6 - SV Brandevoort F6 19 - 0 Wedstrijdverslag
14.11.2009 13:00 - ONDO F4 - Olympia Boys F2 8 - 0 Wedstrijdverslag
14.11.2009 13:00 - Milheezer Boys F3 - Someren F8 0 - 2 Wedstrijdverslag
events.png 21.11.2009 10:15 - Someren F8 - NWC F11 6 - 6 Wedstrijdverslag
21.11.2009 13:00 - SV Brandevoort F6 - ONDO F4 0 - 8 Wedstrijdverslag
21.11.2009 13:00 - Olympia Boys F2 - Neerkandia F5 4 - 0 Wedstrijdverslag
21.11.2009 13:00 - MULO F8 - Milheezer Boys F3 3 - 5 Wedstrijdverslag
21.11.2009 13:00 - ASV '33 F4 - Rood Wit '62 F11 4 - 1 Wedstrijdverslag
events.png 12.12.2009 10:15 - NWC F11 - MULO F8 3 - 5 Wedstrijdverslag
12.12.2009 13:00 - Neerkandia F5 - SV Brandevoort F6 3 - 6 Wedstrijdverslag
12.12.2009 13:00 - Rood Wit '62 F11 - Someren F8 9 - 2 Wedstrijdverslag
12.12.2009 13:00 - ONDO F4 - ZSV F6 0 - 8 Wedstrijdverslag
12.12.2009 13:00 - Milheezer Boys F3 - Olympia Boys F2 2 - 2 Wedstrijdverslag