Wedstrijdschema: alle teams | 2010/2011 KNVB E-pup (najaar) 1e klasse 202 Ical export

Afdrukken  

  Datum Aanvang Aanwezig Thuisteam       Uitteam Uitslag Wedstrijdverslag
18.09.2010 12:15 - MULO E2 - Rood Wit '62 E2 4 - 8 Wedstrijdverslag
events.png 18.09.2010 12:30 - NWC E2 - Mierlo Hout E2 4 - 0 Wedstrijdverslag
18.09.2010 12:30 - Deurne E1 - Liessel E1 1 - 12 Wedstrijdverslag
18.09.2010 12:30 - Mifano E1 - SC Helmondia E1 5 - 0 Wedstrijdverslag
18.09.2010 12:45 - Bruheze E1 - Someren E2 4 - 1 Wedstrijdverslag
25.09.2010 12:00 - SC Helmondia E1 - MULO E2 6 - 3 Wedstrijdverslag
25.09.2010 12:30 - Rood Wit '62 E2 - Deurne E1 4 - 1 Wedstrijdverslag
25.09.2010 12:30 - Mierlo Hout E2 - Bruheze E1 0 - 4 Wedstrijdverslag
25.09.2010 12:30 - Someren E2 - Mifano E1 5 - 2 Wedstrijdverslag
events.png 25.09.2010 13:00 - Liessel E1 - NWC E2 6 - 3 Wedstrijdverslag
02.10.2010 12:15 - MULO E2 - Mifano E1 0 - 9 Wedstrijdverslag
events.png 02.10.2010 12:30 - NWC E2 - Rood Wit '62 E2 3 - 7 Wedstrijdverslag
02.10.2010 12:30 - Deurne E1 - SC Helmondia E1 3 - 4 Wedstrijdverslag
02.10.2010 12:30 - Mierlo Hout E2 - Someren E2 2 - 2 Wedstrijdverslag
02.10.2010 12:45 - Bruheze E1 - Liessel E1 2 - 5 Wedstrijdverslag
events.png 09.10.2010 12:00 - SC Helmondia E1 - NWC E2 13 - 2 Wedstrijdverslag
09.10.2010 12:30 - Mifano E1 - Deurne E1 8 - 3 Wedstrijdverslag
09.10.2010 12:30 - Rood Wit '62 E2 - Bruheze E1 3 - 6 Wedstrijdverslag
09.10.2010 12:30 - Someren E2 - MULO E2 3 - 4 Wedstrijdverslag
09.10.2010 13:00 - Liessel E1 - Mierlo Hout E2 14 - 0 Wedstrijdverslag
16.10.2010 12:30 - NWC E2 - Mifano E1 0 - 3 Wedstrijdverslag
16.10.2010 12:30 - Deurne E1 - MULO E2 5 - 1 Wedstrijdverslag
16.10.2010 12:30 - Mierlo Hout E2 - Rood Wit '62 E2 1 - 8 Wedstrijdverslag
16.10.2010 12:45 - Bruheze E1 - SC Helmondia E1 2 - 1 Wedstrijdverslag
16.10.2010 13:00 - Liessel E1 - Someren E2 14 - 1 Wedstrijdverslag
06.11.2010 11:30 - Rood Wit '62 E2 - Liessel E1 _ - _ Voorbeschouwing
06.11.2010 11:30 - Someren E2 - Deurne E1 _ - _ Voorbeschouwing
04.12.2010 11:30 - Mifano E1 - Bruheze E1 _ - _ Voorbeschouwing
11.12.2010 11:00 - SC Helmondia E1 - Mierlo Hout E2 _ - _ Voorbeschouwing
11.12.2010 11:15 - MULO E2 - NWC E2 _ - _ Voorbeschouwing
18.12.2010 11:30 - NWC E2 - Deurne E1 _ - _ Voorbeschouwing
18.12.2010 11:30 - Rood Wit '62 E2 - Someren E2 _ - _ Voorbeschouwing
18.12.2010 11:30 - Mierlo Hout E2 - Mifano E1 _ - _ Voorbeschouwing
18.12.2010 11:45 - Bruheze E1 - MULO E2 _ - _ Voorbeschouwing
18.12.2010 12:00 - Liessel E1 - SC Helmondia E1 _ - _ Voorbeschouwing
20.11.2010 11:00 - SC Helmondia E1 - Rood Wit '62 E2 2 - 4 Wedstrijdverslag
20.11.2010 11:15 - MULO E2 - Mierlo Hout E2 2 - 2 Wedstrijdverslag
events.png 20.11.2010 11:30 - NWC E2 - Someren E2 2 - 1 Wedstrijdverslag
20.11.2010 11:30 - Deurne E1 - Bruheze E1 0 - 4 Wedstrijdverslag
20.11.2010 11:30 - Mifano E1 - Liessel E1 2 - 2 Wedstrijdverslag
27.11.2010 11:30 - Rood Wit '62 E2 - Mifano E1 4 - 8 Wedstrijdverslag
27.11.2010 11:30 - Mierlo Hout E2 - Deurne E1 4 - 3 Wedstrijdverslag
27.11.2010 11:30 - Someren E2 - SC Helmondia E1 3 - 3 Wedstrijdverslag
events.png 27.11.2010 11:45 - Bruheze E1 - NWC E2 9 - 2 Wedstrijdverslag
27.11.2010 12:00 - Liessel E1 - MULO E2 7 - 2 Wedstrijdverslag