Poule Navigatie

Wedstrijdschema: alle teams | 2012/2013 KNVB E-pup (najaar) 2e klasse 208 Ical export

Afdrukken  

  Datum Aanvang Aanwezig Thuisteam       Uitteam Uitslag Wedstrijdverslag
01.09.2012 12:15 - ZSV E3 - Mifano E5 1 - 2 Wedstrijdverslag
01.09.2012 12:15 - Fiducia/Elsendorp E2 - SC Helmondia E3 5 - 7 Wedstrijdverslag
01.09.2012 12:15 - Olympia Boys E1 - SV Brandevoort E5 3 - 5 Wedstrijdverslag
01.09.2012 12:15 - Gemert E7 - Bavos E3 3 - 16 Wedstrijdverslag
events.png 01.09.2012 12:15 09:45 NWC E8 - MULO E6 5 - 5 Wedstrijdverslag
01.09.2012 12:15 - Deurne E6 - Mierlo Hout E7 2 - 5 Wedstrijdverslag
08.12.2012 11:15 - Gemert E7 - Sparta '25 E3 _ - _ Voorbeschouwing
08.09.2012 12:15 - SC Helmondia E3 - Gemert E7 6 - 2 Wedstrijdverslag
08.09.2012 12:15 - Mifano E5 - Fiducia/Elsendorp E2 6 - 3 Wedstrijdverslag
08.09.2012 12:15 - Bavos E3 - Deurne E6 17 - 0 Wedstrijdverslag
08.09.2012 12:15 - SV Brandevoort E5 - ZSV E3 6 - 1 Wedstrijdverslag
08.09.2012 12:15 - MULO E6 - Olympia Boys E1 5 - 5 Wedstrijdverslag
events.png 08.09.2012 12:30 09:30 Mierlo Hout E7 - NWC E8 8 - 2 Wedstrijdverslag
01.12.2012 11:15 - Sparta '25 E3 - Deurne E6 11 - 1 Wedstrijdverslag
15.09.2012 12:15 - ZSV E3 - MULO E6 3 - 4 Wedstrijdverslag
15.09.2012 12:15 - Olympia Boys E1 - Mierlo Hout E7 6 - 1 Wedstrijdverslag
15.09.2012 12:15 - NWC E8 - Bavos E3 0 - 12 Wedstrijdverslag
15.09.2012 12:15 - Deurne E6 - SC Helmondia E3 2 - 9 Wedstrijdverslag
15.09.2012 12:15 - Gemert E7 - Fiducia/Elsendorp E2 9 - 2 Wedstrijdverslag
15.09.2012 12:15 - SV Brandevoort E5 - Mifano E5 5 - 1 Wedstrijdverslag
events.png 22.09.2012 12:00 - SC Helmondia E3 - NWC E8 14 - 6 Wedstrijdverslag
22.09.2012 12:15 - Fiducia/Elsendorp E2 - Deurne E6 7 - 3 Wedstrijdverslag
22.09.2012 12:15 - Sparta '25 E3 - Olympia Boys E1 3 - 8 Wedstrijdverslag
22.09.2012 12:15 - Mierlo Hout E7 - ZSV E3 2 - 2 Wedstrijdverslag
22.09.2012 12:15 - MULO E6 - SV Brandevoort E5 1 - 6 Wedstrijdverslag
22.09.2012 12:15 - Mifano E5 - Gemert E7 2 - 4 Wedstrijdverslag
29.09.2012 12:15 - ZSV E3 - Sparta '25 E3 2 - 5 Wedstrijdverslag
29.09.2012 12:15 - Olympia Boys E1 - SC Helmondia E3 3 - 3 Wedstrijdverslag
events.png 29.09.2012 12:15 - NWC E8 - Fiducia/Elsendorp E2 8 - 4 Wedstrijdverslag
29.09.2012 12:15 - Deurne E6 - Gemert E7 2 - 7 Wedstrijdverslag
29.09.2012 12:15 - MULO E6 - Mifano E5 0 - 6 Wedstrijdverslag
29.09.2012 12:15 - SV Brandevoort E5 - Mierlo Hout E7 5 - 1 Wedstrijdverslag
events.png 06.10.2012 11:15 - Gemert E7 - NWC E8 15 - 6 Wedstrijdverslag
06.10.2012 12:15 - Fiducia/Elsendorp E2 - Olympia Boys E1 1 - 8 Wedstrijdverslag
06.10.2012 12:15 - SC Helmondia E3 - ZSV E3 5 - 2 Wedstrijdverslag
06.10.2012 12:15 - Sparta '25 E3 - SV Brandevoort E5 3 - 7 Wedstrijdverslag
06.10.2012 12:15 - Mierlo Hout E7 - MULO E6 3 - 5 Wedstrijdverslag
06.10.2012 12:15 - Mifano E5 - Deurne E6 9 - 2 Wedstrijdverslag
27.10.2012 12:15 - ZSV E3 - Fiducia/Elsendorp E2 5 - 2 Wedstrijdverslag
27.10.2012 12:15 - Olympia Boys E1 - Gemert E7 6 - 3 Wedstrijdverslag
events.png 27.10.2012 12:15 - NWC E8 - Deurne E6 4 - 3 Wedstrijdverslag
27.10.2012 12:15 - Mierlo Hout E7 - Mifano E5 6 - 4 Wedstrijdverslag
27.10.2012 12:15 - MULO E6 - Sparta '25 E3 5 - 5 Wedstrijdverslag
27.10.2012 12:15 - SV Brandevoort E5 - SC Helmondia E3 5 - 7 Wedstrijdverslag
03.11.2012 11:15 - Deurne E6 - Olympia Boys E1 1 - 7 Wedstrijdverslag
03.11.2012 11:15 - Gemert E7 - ZSV E3 8 - 2 Wedstrijdverslag
03.11.2012 11:15 - Fiducia/Elsendorp E2 - SV Brandevoort E5 2 - 14 Wedstrijdverslag
03.11.2012 11:15 - SC Helmondia E3 - MULO E6 8 - 1 Wedstrijdverslag
03.11.2012 11:15 - Sparta '25 E3 - Mierlo Hout E7 6 - 2 Wedstrijdverslag
events.png 03.11.2012 11:30 - Mifano E5 - NWC E8 9 - 4 Wedstrijdverslag
10.11.2012 11:15 - ZSV E3 - Deurne E6 4 - 5 Wedstrijdverslag
10.11.2012 11:15 - Sparta '25 E3 - Mifano E5 5 - 4 Wedstrijdverslag
10.11.2012 11:15 - Mierlo Hout E7 - SC Helmondia E3 2 - 7 Wedstrijdverslag
10.11.2012 11:15 - MULO E6 - Fiducia/Elsendorp E2 5 - 4 Wedstrijdverslag
10.11.2012 11:15 - SV Brandevoort E5 - Gemert E7 5 - 1 Wedstrijdverslag
events.png 10.11.2012 12:00 - Olympia Boys E1 - NWC E8 12 - 2 Wedstrijdverslag
17.11.2012 11:15 - Olympia Boys E1 - Mifano E5 5 - 3 Wedstrijdverslag
events.png 17.11.2012 11:15 - NWC E8 - ZSV E3 2 - 6 Wedstrijdverslag
17.11.2012 11:15 - Deurne E6 - SV Brandevoort E5 1 - 6 Wedstrijdverslag
17.11.2012 11:15 - Gemert E7 - MULO E6 10 - 1 Wedstrijdverslag
17.11.2012 11:15 - Fiducia/Elsendorp E2 - Mierlo Hout E7 5 - 3 Wedstrijdverslag
17.11.2012 11:15 - SC Helmondia E3 - Sparta '25 E3 5 - 1 Wedstrijdverslag
24.11.2012 11:15 - ZSV E3 - Olympia Boys E1 2 - 6 Wedstrijdverslag
24.11.2012 11:15 - Sparta '25 E3 - Fiducia/Elsendorp E2 10 - 1 Wedstrijdverslag
24.11.2012 11:15 - Mierlo Hout E7 - Gemert E7 2 - 6 Wedstrijdverslag
24.11.2012 11:15 - Mifano E5 - SC Helmondia E3 0 - 7 Wedstrijdverslag
events.png 24.11.2012 12:00 - SV Brandevoort E5 - NWC E8 6 - 4 Wedstrijdverslag
08.12.2012 11:15 - MULO E6 - Deurne E6 _ - _ Voorbeschouwing