Poule Navigatie

Wedstrijdschema: alle teams | 2010/2011 KNVB D-pup (voorjaar) 2e klasse 202 Ical export

Afdrukken  

  Datum Aanvang Aanwezig Thuisteam       Uitteam Uitslag Wedstrijdverslag
22.01.2011 12:45 - Mierlo Hout D4 - Deurne D3 2 - 1 Wedstrijdverslag
22.01.2011 12:45 - Neerkandia D1 - ONDO D1 3 - 3 Wedstrijdverslag
22.01.2011 12:45 - Bruheze D3 - ZSV D4 4 - 1 Wedstrijdverslag
22.01.2011 12:45 - SC Helmondia D2 - Someren D3 1 - 1 Wedstrijdverslag
22.01.2011 12:45 - Rood Wit '62 D3 - Stiphout Vooruit D2 2 - 4 Wedstrijdverslag
events.png 22.01.2011 13:45 - MULO D2 - NWC D3 1 - 4 Wedstrijdverslag
12.03.2011 12:45 - MULO D2 - Rood Wit '62 D3 8 - 1 Wedstrijdverslag
12.03.2011 12:45 - ZSV D4 - SC Helmondia D2 2 - 12 Wedstrijdverslag
12.03.2011 12:45 - Someren D3 - Neerkandia D1 2 - 3 Wedstrijdverslag
12.03.2011 12:45 - Deurne D3 - Stiphout Vooruit D2 2 - 7 Wedstrijdverslag
06.04.2011 20:30 - NWC D3 - Bruheze D3 0 - 1 Wedstrijdverslag
18.04.2011 21:00 - ONDO D1 - Mierlo Hout D4 4 - 1 Wedstrijdverslag
events.png 05.02.2011 12:15 - SC Helmondia D2 - NWC D3 5 - 3 Wedstrijdverslag
05.02.2011 12:45 - Stiphout Vooruit D2 - ONDO D1 1 - 2 Wedstrijdverslag
05.02.2011 12:45 - Mierlo Hout D4 - Someren D3 2 - 1 Wedstrijdverslag
05.02.2011 12:45 - Neerkandia D1 - ZSV D4 6 - 2 Wedstrijdverslag
05.02.2011 12:45 - Bruheze D3 - MULO D2 5 - 0 Wedstrijdverslag
05.02.2011 12:45 - Rood Wit '62 D3 - Deurne D3 5 - 5 Wedstrijdverslag
23.04.2011 13:45 - MULO D2 - SC Helmondia D2 3 - 1 Wedstrijdverslag
events.png 23.04.2011 13:45 - NWC D3 - Neerkandia D1 1 - 6 Wedstrijdverslag
23.04.2011 13:45 - ZSV D4 - Mierlo Hout D4 2 - 3 Wedstrijdverslag
23.04.2011 13:45 - Someren D3 - Stiphout Vooruit D2 2 - 1 Wedstrijdverslag
23.04.2011 13:45 - ONDO D1 - Deurne D3 5 - 2 Wedstrijdverslag
23.04.2011 13:45 - Bruheze D3 - Rood Wit '62 D3 7 - 3 Wedstrijdverslag
19.02.2011 12:45 - Deurne D3 - Someren D3 3 - 2 Wedstrijdverslag
19.02.2011 12:45 - Stiphout Vooruit D2 - ZSV D4 2 - 0 Wedstrijdverslag
events.png 19.02.2011 12:45 - Mierlo Hout D4 - NWC D3 5 - 2 Wedstrijdverslag
19.02.2011 12:45 - Neerkandia D1 - MULO D2 6 - 1 Wedstrijdverslag
19.02.2011 12:45 - SC Helmondia D2 - Bruheze D3 2 - 4 Wedstrijdverslag
19.02.2011 12:45 - Rood Wit '62 D3 - ONDO D1 2 - 4 Wedstrijdverslag
26.02.2011 12:45 - MULO D2 - Mierlo Hout D4 3 - 2 Wedstrijdverslag
events.png 26.02.2011 12:45 - NWC D3 - Stiphout Vooruit D2 3 - 0 Wedstrijdverslag
26.02.2011 12:45 - ZSV D4 - Deurne D3 1 - 1 Wedstrijdverslag
26.02.2011 12:45 - Someren D3 - ONDO D1 1 - 4 Wedstrijdverslag
26.02.2011 12:45 - SC Helmondia D2 - Rood Wit '62 D3 3 - 0 Wedstrijdverslag
26.02.2011 12:45 - Bruheze D3 - Neerkandia D1 1 - 6 Wedstrijdverslag
19.03.2011 12:45 - ONDO D1 - ZSV D4 0 - 3 Wedstrijdverslag
events.png 19.03.2011 12:45 - Deurne D3 - NWC D3 0 - 5 Wedstrijdverslag
19.03.2011 12:45 - Stiphout Vooruit D2 - MULO D2 2 - 3 Wedstrijdverslag
19.03.2011 12:45 - Mierlo Hout D4 - Bruheze D3 3 - 2 Wedstrijdverslag
19.03.2011 12:45 - Neerkandia D1 - SC Helmondia D2 3 - 3 Wedstrijdverslag
19.03.2011 12:45 - Rood Wit '62 D3 - Someren D3 0 - 2 Wedstrijdverslag
26.03.2011 12:45 - MULO D2 - Deurne D3 2 - 2 Wedstrijdverslag
events.png 26.03.2011 12:45 - NWC D3 - ONDO D1 1 - 1 Wedstrijdverslag
26.03.2011 12:45 - ZSV D4 - Someren D3 1 - 2 Wedstrijdverslag
26.03.2011 12:45 - Neerkandia D1 - Rood Wit '62 D3 0 - 0 Wedstrijdverslag
26.03.2011 12:45 - SC Helmondia D2 - Mierlo Hout D4 4 - 1 Wedstrijdverslag
26.03.2011 12:45 - Bruheze D3 - Stiphout Vooruit D2 6 - 2 Wedstrijdverslag
02.04.2011 12:30 - Someren D3 - NWC D3 0 - 0 Wedstrijdverslag
02.04.2011 13:45 - ONDO D1 - MULO D2 1 - 0 Wedstrijdverslag
02.04.2011 13:45 - Deurne D3 - Bruheze D3 2 - 4 Wedstrijdverslag
02.04.2011 13:45 - Stiphout Vooruit D2 - SC Helmondia D2 0 - 2 Wedstrijdverslag
02.04.2011 13:45 - Mierlo Hout D4 - Neerkandia D1 1 - 4 Wedstrijdverslag
02.04.2011 13:45 - Rood Wit '62 D3 - ZSV D4 0 - 2 Wedstrijdverslag
09.04.2011 13:45 - MULO D2 - Someren D3 2 - 0 Wedstrijdverslag
events.png 09.04.2011 13:45 - NWC D3 - ZSV D4 2 - 3 Wedstrijdverslag
09.04.2011 13:45 - Mierlo Hout D4 - Rood Wit '62 D3 3 - 0 Wedstrijdverslag
09.04.2011 13:45 - Neerkandia D1 - Stiphout Vooruit D2 4 - 0 Wedstrijdverslag
09.04.2011 13:45 - SC Helmondia D2 - Deurne D3 16 - 1 Wedstrijdverslag
09.04.2011 13:45 - Bruheze D3 - ONDO D1 2 - 0 Wedstrijdverslag
events.png 16.04.2011 13:45 - NWC D3 - Rood Wit '62 D3 3 - 1 Wedstrijdverslag
16.04.2011 13:45 - ZSV D4 - MULO D2 2 - 0 Wedstrijdverslag
16.04.2011 13:45 - Someren D3 - Bruheze D3 1 - 3 Wedstrijdverslag
16.04.2011 13:45 - ONDO D1 - SC Helmondia D2 3 - 0 Wedstrijdverslag
16.04.2011 13:45 - Deurne D3 - Neerkandia D1 0 - 10 Wedstrijdverslag
16.04.2011 13:45 - Stiphout Vooruit D2 - Mierlo Hout D4 2 - 1 Wedstrijdverslag