Wedstrijdschema: alle teams | 2012/2013 KNVB E-pup (voorjaar) 2e klasse 210 Ical export

Afdrukken  

  Datum Aanvang Aanwezig Thuisteam       Uitteam Uitslag Wedstrijdverslag
16.02.2013 10:15 - SPV E2 - MULO E9 2 - 4 Wedstrijdverslag
events.png 30.03.2013 10:15 - NWC E8 - Olympia Boys E2 1 - 1 Wedstrijdverslag
30.03.2013 10:15 - Bruheze E5 - Rood Wit '62 E6 1 - 4 Wedstrijdverslag
24.04.2013 18:30 - Gemert E3 - Mierlo Hout E8 11 - 1 Wedstrijdverslag
25.04.2013 18:30 - NWC E7 - RKPVV E3 6 - 7 Wedstrijdverslag
11.05.2013 11:00 - SJVV E3 - ZSV E3 5 - 5 Wedstrijdverslag
04.05.2013 10:15 - Rood Wit '62 E6 - NWC E7 4 - 4 Wedstrijdverslag
04.05.2013 10:15 - MULO E9 - SJVV E3 3 - 0 Wedstrijdverslag
04.05.2013 10:15 - Mierlo Hout E8 - SPV E2 9 - 4 Wedstrijdverslag
04.05.2013 10:15 - Olympia Boys E2 - Bruheze E5 9 - 3 Wedstrijdverslag
04.05.2013 10:30 - ZSV E3 - NWC E8 12 - 0 Wedstrijdverslag
22.05.2013 18:30 - RKPVV E3 - Gemert E3 _ - _ Voorbeschouwing
23.02.2013 10:15 - Gemert E3 - Rood Wit '62 E6 2 - 2 Wedstrijdverslag
23.02.2013 10:15 - NWC E7 - Olympia Boys E2 3 - 0 Wedstrijdverslag
events.png 23.02.2013 10:45 - Bruheze E5 - NWC E8 2 - 5 Wedstrijdverslag
30.03.2013 10:15 - MULO E9 - ZSV E3 3 - 2 Wedstrijdverslag
30.03.2013 10:15 - SJVV E3 - Mierlo Hout E8 2 - 4 Wedstrijdverslag
04.04.2013 18:30 - SPV E2 - RKPVV E3 9 - 3 Wedstrijdverslag
02.03.2013 10:15 - Rood Wit '62 E6 - SPV E2 2 - 7 Wedstrijdverslag
events.png 02.03.2013 10:15 - NWC E8 - NWC E7 4 - 4 Wedstrijdverslag
02.03.2013 10:15 - ZSV E3 - Bruheze E5 1 - 4 Wedstrijdverslag
02.03.2013 10:15 - Mierlo Hout E8 - MULO E9 3 - 5 Wedstrijdverslag
02.03.2013 10:15 - Olympia Boys E2 - Gemert E3 3 - 1 Wedstrijdverslag
02.03.2013 10:15 - RKPVV E3 - SJVV E3 6 - 2 Wedstrijdverslag
events.png 09.03.2013 09:15 08:15 Gemert E3 - NWC E8 3 - 3 Wedstrijdverslag
09.03.2013 10:15 - MULO E9 - RKPVV E3 2 - 1 Wedstrijdverslag
09.03.2013 10:15 - NWC E7 - Bruheze E5 2 - 3 Wedstrijdverslag
09.03.2013 10:15 - SPV E2 - Olympia Boys E2 3 - 7 Wedstrijdverslag
09.03.2013 10:15 - Mierlo Hout E8 - ZSV E3 3 - 3 Wedstrijdverslag
09.03.2013 10:15 - SJVV E3 - Rood Wit '62 E6 2 - 7 Wedstrijdverslag
11.05.2013 10:30 - Rood Wit '62 E6 - MULO E9 3 - 3 Wedstrijdverslag
events.png 14.05.2013 18:30 09:45 NWC E8 - SPV E2 6 - 6 Wedstrijdverslag
15.05.2013 18:30 - Olympia Boys E2 - SJVV E3 2 - 2 Wedstrijdverslag
15.05.2013 18:30 - Bruheze E5 - Gemert E3 1 - 4 Wedstrijdverslag
18.05.2013 10:15 - ZSV E3 - NWC E7 11 - 3 Wedstrijdverslag
18.05.2013 10:15 - RKPVV E3 - Mierlo Hout E8 _ - _ Voorbeschouwing
23.03.2013 10:15 - Gemert E3 - NWC E7 5 - 7 Wedstrijdverslag
23.03.2013 10:15 - MULO E9 - Olympia Boys E2 4 - 2 Wedstrijdverslag
23.03.2013 10:15 - Mierlo Hout E8 - Rood Wit '62 E6 3 - 5 Wedstrijdverslag
23.03.2013 10:15 - RKPVV E3 - ZSV E3 1 - 4 Wedstrijdverslag
events.png 23.03.2013 11:00 - SJVV E3 - NWC E8 4 - 3 Wedstrijdverslag
24.04.2013 18:30 - SPV E2 - Bruheze E5 4 - 3 Wedstrijdverslag
06.04.2013 10:15 - Rood Wit '62 E6 - RKPVV E3 11 - 4 Wedstrijdverslag
events.png 06.04.2013 10:15 - NWC E8 - MULO E9 4 - 6 Wedstrijdverslag
06.04.2013 10:15 - NWC E7 - SPV E2 5 - 9 Wedstrijdverslag
06.04.2013 10:15 - ZSV E3 - Gemert E3 0 - 3 Wedstrijdverslag
06.04.2013 10:15 - Olympia Boys E2 - Mierlo Hout E8 5 - 3 Wedstrijdverslag
06.04.2013 10:15 - Bruheze E5 - SJVV E3 4 - 1 Wedstrijdverslag
13.04.2013 10:15 - Rood Wit '62 E6 - ZSV E3 5 - 3 Wedstrijdverslag
13.04.2013 10:15 - MULO E9 - Bruheze E5 4 - 1 Wedstrijdverslag
13.04.2013 10:15 - SPV E2 - Gemert E3 5 - 3 Wedstrijdverslag
13.04.2013 10:15 - RKPVV E3 - Olympia Boys E2 3 - 5 Wedstrijdverslag
13.04.2013 10:15 - SJVV E3 - NWC E7 2 - 2 Wedstrijdverslag
events.png 13.04.2013 10:30 - Mierlo Hout E8 - NWC E8 5 - 8 Wedstrijdverslag
20.04.2013 10:15 - Gemert E3 - SJVV E3 7 - 3 Wedstrijdverslag
events.png 20.04.2013 10:15 - NWC E8 - RKPVV E3 10 - 1 Wedstrijdverslag
20.04.2013 10:15 - NWC E7 - MULO E9 3 - 3 Wedstrijdverslag
20.04.2013 10:15 - SPV E2 - ZSV E3 5 - 5 Wedstrijdverslag
20.04.2013 10:15 - Olympia Boys E2 - Rood Wit '62 E6 3 - 2 Wedstrijdverslag
20.04.2013 10:15 - Bruheze E5 - Mierlo Hout E8 8 - 3 Wedstrijdverslag
events.png 27.04.2013 09:00 - Rood Wit '62 E6 - NWC E8 7 - 5 Wedstrijdverslag
27.04.2013 10:15 - MULO E9 - Gemert E3 2 - 1 Wedstrijdverslag
27.04.2013 10:15 - ZSV E3 - Olympia Boys E2 5 - 3 Wedstrijdverslag
27.04.2013 10:15 - Mierlo Hout E8 - NWC E7 7 - 2 Wedstrijdverslag
27.04.2013 10:15 - RKPVV E3 - Bruheze E5 0 - 8 Wedstrijdverslag
27.04.2013 10:15 - SJVV E3 - SPV E2 1 - 1 Wedstrijdverslag