Poule Navigatie

Wedstrijdschema: alle teams | 2013/2014 KNVB D-pup (najaar) 2e klasse 206 Ical export

Afdrukken  

  Datum Aanvang Aanwezig Thuisteam       Uitteam Uitslag Wedstrijdverslag
07.09.2013 09:30 - Mierlo Hout D5 - Rood Wit '62 D5 3 - 4 Wedstrijdverslag
07.09.2013 09:30 - SC Helmondia D3 - Liessel D2 11 - 2 Wedstrijdverslag
07.09.2013 09:30 - MULO D4 - Lierop D2 1 - 5 Wedstrijdverslag
07.09.2013 09:30 - Stiphout Vooruit D3 - Fiducia/Elsendorp D1 3 - 2 Wedstrijdverslag
07.09.2013 09:30 - Helenaveen/Griendtsveen D1 - SPV D1 3 - 6 Wedstrijdverslag
events.png 07.09.2013 10:00 - Olympia Boys D1 - NWC D5 2 - 4 Wedstrijdverslag
events.png 14.09.2013 09:30 - NWC D5 - SC Helmondia D3 0 - 6 Wedstrijdverslag
14.09.2013 09:30 - Lierop D2 - Olympia Boys D1 13 - 0 Wedstrijdverslag
14.09.2013 09:30 - Fiducia/Elsendorp D1 - Helenaveen/Griendtsveen D1 10 - 2 Wedstrijdverslag
14.09.2013 09:30 - SPV D1 - Mierlo Hout D5 7 - 2 Wedstrijdverslag
14.09.2013 09:30 - Liessel D2 - Stiphout Vooruit D3 1 - 6 Wedstrijdverslag
23.10.2013 10:30 - Rood Wit '62 D5 - MULO D4 3 - 2 Wedstrijdverslag
21.09.2013 09:30 - Mierlo Hout D5 - Fiducia/Elsendorp D1 2 - 8 Wedstrijdverslag
21.09.2013 09:30 - SC Helmondia D3 - Lierop D2 6 - 2 Wedstrijdverslag
21.09.2013 09:30 - MULO D4 - SPV D1 1 - 7 Wedstrijdverslag
events.png 21.09.2013 09:30 - NWC D5 - Liessel D2 2 - 5 Wedstrijdverslag
21.09.2013 09:30 - Olympia Boys D1 - Rood Wit '62 D5 5 - 0 Wedstrijdverslag
21.09.2013 09:30 - Helenaveen/Griendtsveen D1 - Stiphout Vooruit D3 0 - 1 Wedstrijdverslag
events.png 28.09.2013 08:30 - Lierop D2 - NWC D5 8 - 1 Wedstrijdverslag
28.09.2013 08:30 - Stiphout Vooruit D3 - Mierlo Hout D5 6 - 2 Wedstrijdverslag
28.09.2013 08:30 - Fiducia/Elsendorp D1 - MULO D4 12 - 1 Wedstrijdverslag
28.09.2013 08:30 - SPV D1 - Olympia Boys D1 3 - 1 Wedstrijdverslag
28.09.2013 08:30 - Rood Wit '62 D5 - SC Helmondia D3 0 - 21 Wedstrijdverslag
28.09.2013 08:30 - Liessel D2 - Helenaveen/Griendtsveen D1 4 - 0 Wedstrijdverslag
events.png 05.10.2013 09:30 - NWC D5 - Rood Wit '62 D5 7 - 3 Wedstrijdverslag
05.10.2013 09:30 - Lierop D2 - Liessel D2 6 - 4 Wedstrijdverslag
05.10.2013 09:30 - Mierlo Hout D5 - Helenaveen/Griendtsveen D1 2 - 4 Wedstrijdverslag
05.10.2013 09:30 - SC Helmondia D3 - SPV D1 9 - 2 Wedstrijdverslag
05.10.2013 09:30 - MULO D4 - Stiphout Vooruit D3 0 - 8 Wedstrijdverslag
05.10.2013 09:30 - Olympia Boys D1 - Fiducia/Elsendorp D1 0 - 11 Wedstrijdverslag
events.png 26.10.2013 09:45 - SPV D1 - NWC D5 10 - 4 Wedstrijdverslag
26.10.2013 09:45 - Stiphout Vooruit D3 - Olympia Boys D1 6 - 0 Wedstrijdverslag
26.10.2013 09:45 - Fiducia/Elsendorp D1 - SC Helmondia D3 2 - 8 Wedstrijdverslag
26.10.2013 09:45 - Helenaveen/Griendtsveen D1 - MULO D4 5 - 0 Wedstrijdverslag
26.10.2013 09:45 - Rood Wit '62 D5 - Lierop D2 0 - 4 Wedstrijdverslag
26.10.2013 09:45 - Liessel D2 - Mierlo Hout D5 6 - 2 Wedstrijdverslag
events.png 02.11.2013 10:30 - NWC D5 - Fiducia/Elsendorp D1 1 - 7 Wedstrijdverslag
02.11.2013 10:30 - Lierop D2 - SPV D1 4 - 2 Wedstrijdverslag
02.11.2013 10:30 - SC Helmondia D3 - Stiphout Vooruit D3 6 - 0 Wedstrijdverslag
02.11.2013 10:30 - MULO D4 - Mierlo Hout D5 2 - 5 Wedstrijdverslag
02.11.2013 10:30 - Olympia Boys D1 - Helenaveen/Griendtsveen D1 1 - 2 Wedstrijdverslag
02.11.2013 10:30 - Rood Wit '62 D5 - Liessel D2 0 - 3 Wedstrijdverslag
events.png 09.11.2013 10:15 - Stiphout Vooruit D3 - NWC D5 5 - 1 Wedstrijdverslag
07.12.2013 10:15 - Mierlo Hout D5 - Olympia Boys D1 1 - 3 Wedstrijdverslag
07.12.2013 10:15 - Fiducia/Elsendorp D1 - Lierop D2 13 - 2 Wedstrijdverslag
07.12.2013 10:15 - SPV D1 - Rood Wit '62 D5 3 - 2 Wedstrijdverslag
07.12.2013 10:15 - Helenaveen/Griendtsveen D1 - SC Helmondia D3 3 - 1 Wedstrijdverslag
07.12.2013 10:15 - Liessel D2 - MULO D4 _ - _ Voorbeschouwing
events.png 16.11.2013 10:30 - NWC D5 - Helenaveen/Griendtsveen D1 3 - 2 Wedstrijdverslag
16.11.2013 10:30 - Lierop D2 - Stiphout Vooruit D3 1 - 3 Wedstrijdverslag
16.11.2013 10:30 - SC Helmondia D3 - Mierlo Hout D5 13 - 0 Wedstrijdverslag
16.11.2013 10:30 - Rood Wit '62 D5 - Fiducia/Elsendorp D1 1 - 12 Wedstrijdverslag
16.11.2013 10:30 - SPV D1 - Liessel D2 6 - 5 Wedstrijdverslag
16.11.2013 10:30 - Olympia Boys D1 - MULO D4 6 - 1 Wedstrijdverslag
events.png 23.11.2013 09:45 - Mierlo Hout D5 - NWC D5 3 - 2 Wedstrijdverslag
23.11.2013 09:45 - MULO D4 - SC Helmondia D3 0 - 7 Wedstrijdverslag
23.11.2013 09:45 - Stiphout Vooruit D3 - Rood Wit '62 D5 7 - 0 Wedstrijdverslag
23.11.2013 09:45 - Fiducia/Elsendorp D1 - SPV D1 10 - 2 Wedstrijdverslag
23.11.2013 09:45 - Olympia Boys D1 - Liessel D2 4 - 6 Wedstrijdverslag
23.11.2013 09:45 - Helenaveen/Griendtsveen D1 - Lierop D2 2 - 2 Wedstrijdverslag
events.png 30.11.2013 10:30 - NWC D5 - MULO D4 4 - 0 Wedstrijdverslag
30.11.2013 10:30 - Lierop D2 - Mierlo Hout D5 4 - 1 Wedstrijdverslag
30.11.2013 10:30 - SC Helmondia D3 - Olympia Boys D1 11 - 0 Wedstrijdverslag
30.11.2013 10:30 - SPV D1 - Stiphout Vooruit D3 4 - 3 Wedstrijdverslag
30.11.2013 10:30 - Rood Wit '62 D5 - Helenaveen/Griendtsveen D1 0 - 2 Wedstrijdverslag
30.11.2013 10:30 - Liessel D2 - Fiducia/Elsendorp D1 0 - 8 Wedstrijdverslag